ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Çatı sektöründe tasfiye veya outlet ürünleri, fazla stokları veya yavaş hareket eden stokları temizlemek için üreticiler tarafından indirimli fiyatlarla sunulan ürünlerdir. Bu ürünler genellikle sınırlı miktarlarda ve yalnızca sınırlı bir süre için mevcuttur. Aşağıdakiler de dahil olmak üzere KMT olarak üreticilerin outlet ürünlerini farklı zamanlarda piyasaya sürmekteyiz ve farklı fırsatları tüketicilerimizle buluşturmaktayız.

  • Maliyet Tasarrufu: KMT, çatı outlet ürünlerini genellikle önemli ölçüde indirimli fiyatlarla sunmaktadır ve bu da işletmelerin satın alma maliyetlerinden tasarruf etmesine yardımcı olmaktadır.
  • Artan Satışlar: Bayilerimiz, indirimli ürünler sunarak, ürünlerini başka türlü değerlendirmemiş olabilecek fiyata duyarlı müşterileri çekebilir. Bu, satış hacmini ve geliri artırmaya yardımcı olmaktadır.
  • İyileştirilmiş Nakit Akışı: KMT sayesinde üreticiler, yavaş hareket eden veya fazla envanteri temizleyerek, yeni ürünlere yatırım yapmalarına veya mevcut ürünleri iyileştirmelerine yardımcı olabilecek nakit akışlarını iyileştirmektedirler.
  • Rekabet Avantajı: KMT sayesinde işletmeler, benzersiz veya bulunması zor outlet ürünleri sunarak kendilerini rakiplerinden farklılaştırabilir ve müşterilere başka yerde bulamayacakları bir şey sunabilir. Bu, müşteri sadakati oluşturmaya ve rekabet avantajı sağlamaya yardımcı olmaktadır.

KMT’nin sunmuş olduğu bu fırsatı ve ürünleri görmek için  www.kmt.com.tr/cati-outlet-urunleri ziyaret edebilirsiniz. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bugün bize ulaşın!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR